Přežij v postapokalyptickém světě!

Chernobyl Diaries

Chernobyl Diaries

Úno 6, 2013

Další lekačka ve stylu Blair Witch, akorát v lákavém pro nás prostředí:

Tento film lze doporučit pouze ve dvou případech. Pokud jste vězeň před popravou a snažíte se zabít čas a nemyslet na to, co přijde, nebo pokud jste žák základní školy, kterému se fáááákt nechce dělat domácí úkol. Toť vše. Pokud jste již vyrostli z druhé možnosti a zdárně se vyhýbáte té první, odložte tento film na horší časy. Vážně. Je to totiž špatné. Hodně špatné. HODNĚ ŠPATNÉ! HoDnĚ ŠpAtNé! Je to apoteóza mizerných filmů! Mám pocit, že pár studentů za ušetřené kapesné si udělalo výlet na Ukrajinu a když už tam byli, natočili i celovečerní film. A scénář jim k tomu psala babička jednoho z nich. Těžce nemocná  babička… Která v půlce příběhu skonala…

„Jo, pojedeme do Pripjati. Juuuu! Hele, tak tady se jakože něco stane a pak vyběhne špatně nakreslený medvěd. My se mu vyhneme a vlezeme do auta. Které ale nepůjde nastartovat, protože se poškodily dráty. Pak počkáme do noci, jediný rozumný člověk vyleze z auta s pistolí v ruce a nechá se sežrat. My budeme křičet a plakat. Ráno vylezeme, budeme běhat a znovu křičet.

Pak najdeme pistoli, naprostou náhodou zvolíme jejího nositele, ale baterku dáme někomu jinému, ať to nemá tak snadné. Pak budeme opět běhat, křičet a postupně umírat. Jo a já najednou dostanu nápad se podívat na foťáku na fotky, jednu náhodou zazoomuji a jakože uvidím něco v okně. No a co, že to nemá logiku, musíme běžet. Rychle!!  Běžet, křičet a umírat! Tak a teď dej pistoli mně, jsem na řadě. Teď vy běžte dopředu a já tu mezitím umřu.

Operátore, můžeš laskavě přestat nést tu kameru tak opatrně? Začni s ní už konečně mávat, sakra! A teď znovu běžíme! ! ! Jak to, že nikoho neslyším křičet? Pojďme, přidáme! Jo, to už jsou skoro dvě hodiny? Tak to ukončíme tím nejstupidnějším způsobem! Jakým? To nevím, něco vymyslíme cestou, teď musíme běžet!“

Ten film nemá nic společného ani s Černobylem, ani s logikou, ani s napětím. Pokud tupě nevíte, co s časem, ideální varianta! Směle do toho.

9 comments

 1. Vláďa /

  Parádička, už se na to těším. Doufám, že tímhle filmem se to rozjede. Zbožňuji takovéhle filmy. :-)

 2. Tomáš /

  Pěkný

 3. murnau /

  UŽ SE DÁ STAHNOUT NA ULOŽ.TO S TYTULKAMA A JE DOBRÝ

 4. Fleur: /

  Film nevím, ale vaše recenze opravdu stála za přečtení :D :D

 5. Evinka /

  zcela souhlasím s tvou recenzí…a to pominu, jak dlouho jsem se na tenhle film těšila :) )

 6. Sd-idzi /

  Tak lepší shrnutí filmu jsem nečetl, velká pravda v každém slově.. ;)

 7. Tomas-Z /

  Není to špatné ale ten konec…. tím koncem to hodně po*rali.

 8. Dave Wins /

  Ten koniec filmu bol nanič :(

Leave a Reply