Vědecké vysvětlení Zombie Apokalypsy

Založili jsme nový youtube kanál, kam se budou přidávat tématická videa. Jako první zveřejňujeme vysvětlení, proč je možná Zombie Apokalypsa. :) . Děkuji Lukášovi L. za překlad a otitulkování. Pokud máte nějaké video s naší tématikou, můžete nám ho zaslat a my ho zveřejníme na kanále PostApo.cz.

 

7 comments on this post.
 1. tom:

  Ahoj, mohli byste udělat titulky, k vynechané scéně, z walking dead http://uloz.to/xpssGME/walking-dead-vymazana-scena-flv

  http://www.youtube.com/watch?v=MFOQZ6Sr_dI
  dík

 2. jumbocz:

  to je úúúžasný !!! :D konečně se to může vykládat i buranum který nevěří :D (nic proti)
  :D

 3. Libor:

  Na toto téma odporúčam hru Project Zomboid….pokial vám nejde o grafiku ale o gameplay tak vám to moc odporúčam podla mňa je to najlepší Postapo-Zombie-Survival-Simulátor aký som videl a hral…Zatial je to výdané podobne ako Minecraft – Alpha a sú pridávané ďalšie a ďalšie veci vo forme aktualizácií…Stojí 6 € … Podla mna to bude po dokončení do final verzie určite hra roka.

 4. Qerts:

  no ono už se to prý stalo, už nevím, kde jsem to četl, možná 21. století nebo něco takového… v Egyptě kdysi, ještě za faraonů, se v jedné vesnici rozšířilo něco, co lidi oblblo tak, že útočili na vše živé zuby a nehty a uchylovali se ke kanibalismu, nakonec to vyřešil oddíl elitní jízdy tak, že všem poutínali hlavy, jedině tak je prý zabili, jinak byli jakoby imunní vůči bolesti… když v dvacátém století vědci zkoumali mozky těch lidí, nebo spíše co po nich zbylo, tak nejpravděpodobnější hypotéza bylo napadení parazitem, který do značné míry ovlivňoval chování hostitelů

 5. Lucius:

  tom: pokusím se :)

 6. Tugar:

  Pokud jste někdo hráli na Plague inc. Tak jako jedna z možností jak se vám jako bakterii povede zmutovat je tušim únavový syndrom, nekroza a chorobná žravost, vysledkem je Zombie combo :)

 7. Zantur:

  http://www.plonga.com/puzzle/Puzzle/Plague-Inc.-PC/ tu to máte i na pc

Leave a comment