PostApo kurz: přežití jednotlivce civilisty ve válce – PR článek

Co byste dělali, kdyby na naše území vstoupili okupační jednotky cizí armády? Jak byste se zachovali v případě použití ZHN ve vašem okolí?

Kurz od bývalých členů speciální jednotky vojenské policie SOG a členů URNa.

 

Nový typ kurzu přináší mnoho odpovědí na ty nejzásadnější otázky přežití v případě vypuknutí válečného konfilktu. Nechcete se spolehnout na pomoc vládních složek? Chcete se umět postarat o sebe a svou rodinu sami bez ohledu na to, jak se k vám zachová naše armáda? To jste zde správně.

 

Naučíme vás základy pohybu v terénu a maskování, kde se pohybují okupační jednotky cizí velmoci. Zjistíte, jak přežít chladnou noc v lese jen za pomoci toho, co dokážete v krátkém čase najít kolem sebe. Naučíme vás jak získat potravu a pitnou vodu. Nebudeme vás učit používat komerční balíčky poslední záchrany a po našem kurzu si nebudete muset složitě shánět drahé vybavení. Naučíme vás jednoduše jak přežít s tím, co zrovna máte u sebe.

 

V kurzu se naučíte a prakticky si vyzkoušíte:

- získání pitné vody a potravy v přírodě

- budování provizorního i trvalého přístřešku v divočině

- použití nože při přežívání mimo civilizaci

- rozdělání ohně bez zapalovače/zápalek

- přežití atomového výbuchu / útoku ZHN

- improvizované slaňování

- orientace v terénu

- základy maskování a skrývání se na okupovaném území

 

Kurzem vede Bc. Lumír Němec – bývalý velitel speciální jednotky vojenské policie Armády ČR – SOG, který se aktivně účastnil bojů v Afghánistánu a Iráku, kde musel prokázat, že se o sebe a své muže dokáže postarat.

 

Termín kurzu: 20.-21.9.2014

 

Cena kurzu je 2.000,- Kč, pro čtenáře PostApo.cz poskytujeme slevu 10%, při registraci stačí zadat do poznámky „postapo.cz“.

 

Registrace do kurzu: http://www.thortac.com/cz/terminy-kurzu/#postapo

2 comments on this post.
  1. SVK:

    Stredné čechy čo to znamená? Konkretné mesto poblízku kurzu mi neviete povedať? Mal by som záujem dojsť zo Slovenska len neviem či sa mi oplatí absolvovať cestu.

  2. Tomáš:

    Kdy se bude tento kurz konat znovu?
    Díky

Leave a comment