Přežij v postapokalyptickém světě!

Literární soutěž „Velký Průser 2012“ startuje již dnes!

Literární soutěž „Velký Průser 2012“ startuje již dnes!

Bře 3, 2012

Web PostApo.cz vyhlašuje literární soutěž na téma „Velký Průser“!

Je jen na vás, jak to pojmete, zda to bude fejeton, psycho příběh, nebo báseň.

Podmínky: Jsou pouze 3 (tři):

1: Text musí být větší, než 2 normostrany.

2: Text musí projit alespoň gramatickou a stylistickou úpravou ve Wordu. Obvykle články od návštěvníků alespoň zběžně pročítáme a upravujeme, tentokrát vše bude zcela na vás.

3: Text musí být originální a nikde dříve nezveřejněný! Ano, skutečně nikde. Pokud jste ho již umísťovali na nějaký ten grafomanský server, zkuste napsat něco nového.

Horní limit (počet) povídek od jednoho autora není omezený. Čím více, tím lépe.

Hodnocení: Bude rozdělené na dvě části.

1: Like hlasy pod samotným příspěvkem – hodnota 1 bod.

2: Hlas v hlasování na fóru s odůvodněním v příspěvku (můj hlas patří povídce 3, protože je prostě žužo a v životě jsem nečetla nic lepšího, teda až na „Stmívaní“! Ach bože, ten Edvard je tak neskutečně SEXY! ! ! !) – hodnota 5 bodů.

Cena: Bojový nůž Fallkinven A1/S1 –  dle volby vítěze.

Příjem příspěvků na mailu (anunach@atlas.cz): od 3.3.2012 do 5.5.2012, pak startuje hlasování na fóru, které potrvá do 6.6.2012.

Pokud jste prodávaný autor a živíte se psaním sci-fi, pojďte do toho také! Anonymitu v průběhu trvání soutěže zaručujeme!

POZOR! Zasláním své povídky souhlasíte s jejím zveřejněním na webu PostApo.cz nebo případně na oficiálním webu soutěže (pokud povídek bude hodně, přesuneme je na samostatnou doménu velkypruser.cz a budeme takovou soutěž dělat pravidelně) na neomezeně dlouhou dobu. Nechceme, aby došlo k tomu, že naštvaný autor hned po uzávěrce po nás bude chtít vymazat povídku z webu, protože byla jasně nejlepší, ale nevyhrála.

14 comments

 1. Tomáš /

  No ty bláho to je zajímavý asi se taky zúčastním.Hodně štěstí všem.

 2. Tomáš /

  Jenom pro zeptaní můžou tam být i fotky či obrázky?

 3. admin /

  Ano, pravidla to nezakazují. Ale budou akceptovány jen a pouze ty kresby, které budou nafoceny/nakresleny speciálně pro tu povídku. Žádné stažené z netu. Pokud se prokáže, že obrázek byl odcizen někde jinde, povídka bude vyloučena z hlasování.

 4. Martin /

  v jakem formatu muze soubor byt?

 5. admin /

  Klasicky .doc

 6. Tomáš /

  Přesně tak jsem to myslel a děkuju za odpověď.zítra dofotím a posílám.

 7. Lordusin /

  Nechci působit jako hnidopich, ale nějak mi není jisté zadání té soutěže.

  Píšete, že máte pouze 3 podmínky (jejich počet je zvýrazněn), ale v nich není nic o tématu té soutěže. Sice v nadpisu je napsáno, že tématem je „Velký průser“, ale opravdu nevím, co všechno si pod tím představit.. Má se vůbec jednat o post apo tématiku? Nikde v podmínkách to napsané není, takže to pouze předpokládám, když je to zveřejněno na post apo webu. Svého času na madbrahmině vyhrála povídka, která byla o upírech :/ Při vší úctě, to zadání je „divný“ a vychází mi z něho, že když vám pošlu stať o nekontrolovaných střevních kontrakcích, tak zadání budu splňovat..

 8. Artifex /

  Klidně napiš stať o průjmu, když to bude zajímavé. Velký průser je ale na fóru poměrně jasně definován takže stálí návětěvníci ví o jaké téma se má jednat. Velký průser, tedy VP= SHTF

 9. Sybrakos /

  Zdar,
  píšu jednu povídku, vadilo by, kdyby to bylo ze světa PC hry Fallout 1? Jsou tam odkazy na ten svět, města a tak (určené pro lidi, co to hráli), ale múžu to sem poslat? Dále jsou tam sexuální scény, vraždy a tak. Tak se radši zeptám předem. Peace

  • Psychotic /

   Hm, nejsem admin, ale podle mě bude stačit, když to napíšeš ze světa Falloutu, ale nebudeš tam zmiňovat falloutí věci jménem – prostě o Nuka-Cole budeš mluvit jako o soft drinku, o supermutantech jako o obrech, které při prvním setkání popíšeš… kdo zná, bude vědět, kdo nezná, domyslí si, představí si.
   P.S.: Ty koukej něco napsat povinně. Konečně jsem si našel čas přelouskat po kouskách tvůj příspěvek do Vemena :-)

   • Sybrakos /

    Psychotic: Jo už mám hotovou zhruba většinu (cca 3/4) „povídky“.. Dočkáš se:-)

 10. Blacker94 /

  Bude se soutěž konat i příští rok? Dozvěděl jsem se o ní před dvěma dny a asi už moc nenapíšu :(

 11. Sybrakos /

  Včera v noci jsem posílal, tak snad mi to admin uzná..

 12. Projekt /

  A jak ta soutěž vlastně dopadla?

Leave a Reply