Přežij v postapokalyptickém světě!

Na lodi (El Barco) – Tip na seriál

Na lodi (El Barco) – Tip na seriál

Čer 14, 2012

Globální katastrofa v důsledku osudové nehody v Ženevě způsobí, že posádka a studenti na palubě školní lodi Severní hvězda zažijí největší dobrodružství v životě. Skupinka různorodých lidí se octne v izolaci a uvědomí si, že je odkázána pouze sama na sebe. Na plavidle, jež se stane jejich jediným domovem, se učí koexistovat v extrémních podmínkách… Třináctidílné španělské dobrodružství se natáčelo na otevřeném moři a na lodi ve skutečné velikosti.

O tomto seriálu slyším zatím samou chválu a žádná negativa.

Ve zkratce – Vědci z CERN něco podělají, přichází Velký Průser a zdá se, že tato skupinka, plující na lodi, jsou jediní přeživší. Zábava může začít.

Krom jiného to má 80% hodnocení na csfd (http://www.csfd.cz/film/299108-na-lodi/) a první sezóna je prý dokonce i nadabovaná.

Takže pokud se nudíte a nevíte, co s časem, koukněte a pak písněte dojmy :)

3 comments

 1. datel /

  Shlédnul jsem první sérii a tenhle seriál můžu velmi silně nedoporučit. Doslova pár zajímavých momentů, které se týkají samotné nehody v Cernu a jejich následků, nemůže vyvážit fakt, že je to z 80% obyčejná telenovela, plná plačících puberťaček. Doneslo se ke mě, že seriál má slabší začátek a postupně se během první série rozjede…..tak to bych si troufl nesouhlasit. Pro příklad, poslední tři díly série, hlavní hrdinka nedělá nic jiného, než že hystericky brečí (trvá to opravdu tři díly, nepřeháním. jeden díl má hodinu a čtvrt). Podstatné je to, že nebrečí proto, že zemřelo skoro 7 miliard lidí, ale proto, že neví kterého ze dvou chlapů miluje……Dělalo se mi z toho fyzicky na blití a skoro jsem u monitoru řval, aby už ji někdo hodil přes palubu, ať má proč brečet.
  El Barco je pro mě jednoduše obrovské zklamání. Španělé nezapřeli svou povahu a velmi zajímavý námět zprasili do kombinace venezuelské telenovely a seriálu LOST. Palec dolů. Pokud mohu radit, s tímhle seriálem vůbec neztrácejte čas.

  • admin /

   Heh, brácho, ještě že jsem to otestoval na tobě! :D

 2. datel /

  Ty bys to vypnul po půl hodině a zapil litrem tequily :D

Leave a Reply