Přežij v postapokalyptickém světě!

Vědecké vysvětlení Zombie Apokalypsy

Vědecké vysvětlení Zombie Apokalypsy

Bře 5, 2013

Založili jsme nový youtube kanál, kam se budou přidávat tématická videa. Jako první zveřejňujeme vysvětlení, proč je možná Zombie Apokalypsa. :) . Děkuji Lukášovi L. za překlad a otitulkování. Pokud máte nějaké video s naší tématikou, můžete nám ho zaslat a my ho zveřejníme na kanále PostApo.cz.

 

7 comments

 1. tom /

  Ahoj, mohli byste udělat titulky, k vynechané scéně, z walking dead http://uloz.to/xpssGME/walking-dead-vymazana-scena-flv

  http://www.youtube.com/watch?v=MFOQZ6Sr_dI
  dík

 2. jumbocz /

  to je úúúžasný !!! :D konečně se to může vykládat i buranum který nevěří :D (nic proti)
  :D

 3. Libor /

  Na toto téma odporúčam hru Project Zomboid….pokial vám nejde o grafiku ale o gameplay tak vám to moc odporúčam podla mňa je to najlepší Postapo-Zombie-Survival-Simulátor aký som videl a hral…Zatial je to výdané podobne ako Minecraft – Alpha a sú pridávané ďalšie a ďalšie veci vo forme aktualizácií…Stojí 6 € … Podla mna to bude po dokončení do final verzie určite hra roka.

 4. Qerts /

  no ono už se to prý stalo, už nevím, kde jsem to četl, možná 21. století nebo něco takového… v Egyptě kdysi, ještě za faraonů, se v jedné vesnici rozšířilo něco, co lidi oblblo tak, že útočili na vše živé zuby a nehty a uchylovali se ke kanibalismu, nakonec to vyřešil oddíl elitní jízdy tak, že všem poutínali hlavy, jedině tak je prý zabili, jinak byli jakoby imunní vůči bolesti… když v dvacátém století vědci zkoumali mozky těch lidí, nebo spíše co po nich zbylo, tak nejpravděpodobnější hypotéza bylo napadení parazitem, který do značné míry ovlivňoval chování hostitelů

 5. Lucius /

  tom: pokusím se :)

 6. Tugar /

  Pokud jste někdo hráli na Plague inc. Tak jako jedna z možností jak se vám jako bakterii povede zmutovat je tušim únavový syndrom, nekroza a chorobná žravost, vysledkem je Zombie combo :)

Leave a Reply