Přežij v postapokalyptickém světě!

Jak to bude dál s PostApo.cz

Jak to bude dál s PostApo.cz

Dub 30, 2012

Přátele, v době, kdy jsem psal článek o budoucnosti webu, jsem si nemohl ani představit, jakou lavinu spustím. Desítky mailů s nabídkou pomoci, desítky návrhů na vylepšení webu a fóra, desítky ohlasů od lidí, jimž hodně záleží na tomto webu. Moc vám všem za to děkuji.

Dlouho jsem následně přemýšlel a rozhodl se takto:

Na tomto webu nebudou žádné reklamy typu sklik nebo adwords. Nemám zájem tady střílet drobné. Pokud PostApo.cz zaujme nějakou firmu natolik, že její zástupci mě osloví a budou chtít zde koupit reklamní plochy, proč ne. Ale shánět reklamy, jen aby tu něco viselo a blikalo, opravdu nebudu.

Tento web nebude ani zpoplatněn. Provozuji ho, protože věřím, že někomu tyto informace mohou být užitečné, dokonce třeba i jednou zachránit život. Měnit ten skvělý vnitřní pocit za pár stovek měsíčně nehodlám.

Dost keců, jak to tedy bude dál? Web bude plněn ze dvou zdrojů.

1. Poslední dobou mi přišlo několik velmi dobrých článků, napsaných přímo pro náš web, což mi dává naději, že takto by to mohlo fungovat i v budoucnu. Většinou si redaktoři stěžují, že nemají téma, které by zpracovali. Dám jím tu možnost. V diskuzi se vytvoří vlákno, kam budeme psát témata a návrhy článků, které pak následně redaktoři zpracují.

2. Jednou za čas vyhlásíme dobrovolnou veřejnou sbírku, která pomůže financovat nějaký velký článek/dokument/příběh. Kdo bude chtít, přispěje, kdo ne, budiž.

První takový projekt vám oznámím v nejbližších hodinách a věřte mi, bude to mega maso.

One comment

  1. Artifex /

    Ano, projekt je v plánu a už se na něj moc těším. Musím potvrdit, že Megamaso je jen slabé vyjádření.

Leave a Reply