Přežij v postapokalyptickém světě!

Organizovaná pomoc při záplavách

Organizovaná pomoc při záplavách

Čer 2, 2013

Hledáme dobrovolníky, kteří budou ochotní pomáhat při současných záplavách.

Jedná se předběžné opatření, které možná vůbec nebude zapotřebí. Ale když už máme ve skupinách přes 10K uživatelů, třeba se najde někdo, kdo bude chtít pomoct. Nevíme ani čas, ani místo, kde bude potřeba pomáhat. Prosíme proto zatím o nějakou identifikaci. Nejlépe ve tvaru komentáře s názvem města/obce, odkud pocházíte a kde můžete případně pomoct. Viz příklad na konci zprávy. Veškeré podrobnosti se budou řešit potom, teď si potřebujeme udělat jasno, s kolika lidmi vůbec můžeme počítat. Ozveme se každému zájemci na e-mail, který uvede při napsání komentáře.

Komentáře zanechávejte prosím ve tvaru: Odkud jste, kde jste ochotní a schopní působit. Například: Praha, mohu působit ve Středočeském kraji.

Pokud máte Facebook, můžete se přidat také do naší dobrovolnické skupiny: https://www.facebook.com/events/167697016739425/

5 comments

 1. Jana /

  Libechov stredni Cechy

  • admin /

   Uvedený mail je neplatný, zkopíruji to sem:

   Dobrý den. Moc děkuji za ochotu pomáhat. Bohužel my jsme nyní schopní organizovat pouze Prahu, ve Středních Čechách se nepřihlásilo moc lidí. Doporučuji však zavolat na infolinku 1234, kde vám poskytnou instrukce o tom, jak a kde nejlépe můžete pomoct i vy. Ještě jednou děkuji.

 2. stepan-hawk /

  docela provokativní fotka. :-)

  • admin /

   Nemohl jsem jinak :P . Alespoň trocha humoru :)

   • stepan-hawk /

    Zatímco v německu jsou lidi vystresovaný, tak češi se válí u vody.

Leave a Reply