Přežij v postapokalyptickém světě!

Soutěž o nejlepší tématický Cosplay oblek

Soutěž o nejlepší tématický Cosplay oblek

Led 28, 2014

Po dlouhé době tu máme další soutěž!

Tentokrát po vás budeme chtít fotku Cosplay obleku na téma PostApo a/nebo Zombies. Jak to pojmete, je jen na vás. STALKER, zombie, či bojovník se zombie, cokoli, co vás napadne.

Platí jedna jediná podmínka – Na fotce by se měla viditelně objevit jedna za webových adres: PostApo.cz, Mrtvak.cz, nebo Armytrika.cz. Zda to budete mít napsané na čele, baseballové pálce či na zdi, u které se vyfotíte, je jen na vás. Případně můžete zvolit nouzové řešení a zakomponovat do záběru noviny, které budou mít viditelné datum 29.1.2014 (případně pozdější, samozřejmě). Dodržení pravidla požadujeme proto, aby se nerecyklovaly starší fotky z domácích archivů či nedošlo ke zneužití nějaké cizí, stažené z internetu.

Soutěž potrvá od 29.1.2014 do 28.2.2014, jednou týdně budeme zveřejňovat došlé fotky a po ukončení soutěže budete 7 dnů budete hlasovat o pořadí prvních 10 nejlepších, které pro změnu vybereme z došlých fotek my. Ano, skutečně máme 10 vítězných umístění. A jaké že jsou ceny?

Ceny do soutěže dodává společnost Armytrika.cz, těšit se tedy můžete na:

1. místo – Mikina+triko+placka dle vlastního výběru
2. místo – Triko+placka dle vlastního výběru
3.-10. místo – Placka dle vlastního výběru

Takže rekapitulace:

Požadujeme fotku Cosplay převleku s jasně označenou webovou adresou. Z došlých fotek vybereme deset nejlepších. O jejich pořadí pak budete 7 dnů hlasovat v anketě na webu PostApo.cz. Vítězové své odměny vyberou na stránkách Armytrika.cz a dostanou je následně poštou.

Své fotky můžete až do 28. února posílat na naší FB stránku (PostApo.cz nebo World of Zombies) do soukromých zpráv, případně na mail anunach@atlas.cz

Teď už je to na vás.

Leave a Reply