Přežij v postapokalyptickém světě!

Výsledky soutěže a smutný povzdech…

Výsledky soutěže a smutný povzdech…

Pro 28, 2011

Dost natěsno, ale přece jen vyhrál Artifex se svojí recenzi plynové masky CM-4, gratuluji.

Za celý provozní a redaktorský tým bych chtěl dodat, že mě tato soutěž velmi zklamala.

Bylo posláno pouze 5 článků, z nichž 2 jsme se rozhodli nezveřejňovat vzhledem k jejich nízké informační hodnotě. Na soutěž o nůž v hodnotě 3500 je to docela smutné.

Avšak daleko smutnější bylo sledovat podvodné praktiky jednoho z účastníků, který se svým naprosto zbytečným článkem málem dokázal naší soutěž vyhrát. Netuším, kde získal skoro 50FB hlasů, to bohužel neovlivníme, ale aspoň se nám podařilo zablokovat jeho komentářový spam v podobě kladných ohlasů a plusů. Naštěstí všechny byly ze stejné IP adresy a měly i stejnou mailovku.

Aby nedošlo k nepochopení, jeho první komentář „+ Skvělý článek moc mi pomohl.“ jsme ověřili stejným způsobem, jaký používáme obvykle ve sporných případech. Kolega účastníkovi napsal mail, ve kterém se ho zeptal, zda skutečně vložil tento komentář a zda skutečně ten článek byl přínosný. Bohužel žádnou odpověď jsme do dnes neobdrželi. Za odpověď však můžeme považovat nadílku dalších cca 10 kladných hlasů od stejného uživatele.

Všem zúčastněným děkujeme za zájem, výherci gratulujeme a do příští soutěže přejme sobě a čtenářům víc článků a férovou konkurenci.

 

2 comments

  1. MAkak /

    Gratuluji Artefixovi a mám dotaz kdyby ten Dan získal více budů než Artefix.Vyhrál by i kdyby měl tak ***** článek?

  2. admin /

    Bohužel ano, je to naše chyba, že jsme ten článek přijali. Ale pro příště budeme muset změnit pravidla hlasování a přidat větší váhu komentářům pod článkem.

Leave a Reply