Přežij v postapokalyptickém světě!

Výstava Future Soldier Exhibition & Conference 2012

Výstava Future Soldier Exhibition & Conference 2012

Říj 16, 2012

Praha, PVA Letňany 17.10 – 19.10.2012

Future Soldier Exhibition & Conference 2012 (FSEC 2012) je unikátní akcí svého druhu pro setkání a vzájemné osobní jednání v podobě odborných panelových a individuálních diskuzí nad vybranými tématy mezi nejvýznamnějšími vojenskými experty na národní a mezinárodní úrovni z jednotlivých ministerstev obran, ozbrojených sil, výzkumných a akvizičních center, bezpečnostních organizací, NATO, EDA, FBI, INTERPOL, EUROPOL, obranného a bezpečnostního průmyslu. Těchto jednání v oblastech Smart Defence na národní i mezinárodní úrovni, kybernetické ochrany a dalších, se mohou zúčastnit zástupci z řad vystavovatelů a budou tak mít jedinečnou příležitost se individuálně setkat s představiteli na úrovni ministrů obrany a jejich zástupců, ředitelů akvizičních, logistických a nákupních center z jednotlivých států, kteří jako oficiální hosté budou přítomni na FSEC 2012 a prezentovat jim např. formou dynamických ukázek své současné i budoucí výrobní a obchodní aktivity.

Na tomto veletrhu mohou vystavovatelé obdržet informace o národních vyzbrojovacích projektech, jejich rozpočtech a připravovaných přezbrojovacích plánech s důrazem na informování o pravidlech a podmínkách, jak se do těchto projektů zapojit. Tyto klíčové informace mohou vystavovatelé získat prostřednictvím řady uzavřených setkání a prezentací zahraničních delegací a VIP hostů.

Toto setkání je podpořené účastí novinářů z odborných vojenských časopisů z Evropy, Ameriky, Asie s nadregionální působností, včetně těch nejprestižnějších. Během FSEC 2012 budou organizovány pravidelné tiskové konference k nosným tématům a zajištěna možnost prezentace vystavovatelů před novináři sdruženými v EMPA.

Produktový záběr FSEC 2012 pokrývá například C4 ISR, Cyber Defence, CBRN Systémy, Vybavení vojáka budoucnosti, Zbraně, Střelivo, Vozidla, Modulární jednotky a budovy, Simulace, Kritická ochrana infrastruktur, Výcvik atd.

http://youtu.be/ciQbCOs-QgM

 

http://www.natoexhibition.org/

Leave a Reply