Přežij v postapokalyptickém světě!

Milovice – Česká republika

Milovice – Česká republika

Kvě 22, 2011

I v České republice se dá najít několik mrtvých měst. Jedno z nich, městečko Milovice, jsme pro vás dnes nafotili.
Po roce 1968 bylo do Milovic postupně přestěhováno na 100 tisíc sovětských vojáků. Bylo pro ně zajištěno bydlení, nemocnice, kulturní centrum a mnoho dalšího. Dnes je většina těchto budov prázdná. Polorozpadlé stavby a další trosky minulého režimu tu začnete potkávat už po minutě chůze od nádraží. A i přes to, že se sem postupně vrací život a místní obyvatele se snaží některé budovy rekonstruovat, celkový dojem je velmi skličující.

 

 

 

Další Milovice trip najdete ZDE.

7 comments

 1. Pavel /

  jedno z nejkrásnějších míst co znám . Atmosféra je jedinečná , úplně jako ze S.T.A.L.E.R. , když jsem tam byl poprvé , bylo mi místy opravdu úzko

 2. Doháje, hned bych tam pořádal Fallouty dokonce bych věděl nějaké Questy pro hráče, sekty by se v podstatě udělaly samy, vybavení není problém splašit.. hernajz.. být milionář, koupit to a udělat z toho PMLRC – Postapocaliptic Multi Live Role City

 3. WOWCE /

  co vim tak nejaky falloutacky larpy kdysi davno v milo probihaly v posledni dobe resp kazdorocne se tam porada STALKER larp. Nevim jak posleni ale bylo tam i nekolik rocniku PASSu (docela tvrdej PA larp)

 4. stěhoval sjem se do Brna a předtím nebyl moc čas.. ael chci se do toho zase dostat.. :D AS zbraně mám, craftit kostýmy atd. není problém.. :D NaStalkera základ mám.. an Fallouty taky.. :D

 5. armylarmy /

  Pratele, abych Vas jako nadsence varoval, pisi i sem. Dnes jsem byl v prosotu po byvale sovetske armade zadrzen spravcem a za ucasti policie jsem dostal pokutu za vstup na soukromy pozemek (je to majetek kraje, komusi pronajaty). Muj vylet moc nevysel, ty dva tisice mi za to nestali. Ale byl tam takovy cvrkot, ze spravci se vyplati tam byt uz jen kvuli pokutam..

 6. Jakub /

  Správci to je fuk kolik pokud se tam rozdá. On z toho nic nevidí. Ale určitě mu vadi když tam někdo vleze a dělá si bůhví co, nebo se mu tam může stát něco.
  To znamená jedno, nejdřív najít správce a hned mu dát litr rumu a nebo ho podmáznout, v každém případě tam určitě majitel nejezdí tak často aby z toho mohl mít on průser a přinejhorším by řekl že o nich nevěděl, nevěřím že by se až tak musel bát o práci a taky nevěřím tomu že by radši zavolal policii trávil hodiny papírováním a řešením situace místo vysedávání ve svém kumbálku a mít svůj klid když mu hodiny na vejplatní pásku běží, těžko asi dostává větší prémie za odchytnutí. A hlavně je to jen člověk a bude rád za ňákou kačku pro sebe domů nebo flaštičku, hlavně férové chování to že o vás bude vědět, to dokážou něktěří ocenit více než si myslíme.

Leave a Reply