Přežij v postapokalyptickém světě!

Předpovědi apokalypsy sílí. Bůh je na Zemi, 2012 blízko

Předpovědi apokalypsy sílí. Bůh je na Zemi, 2012 blízko

Kvě 29, 2011

Předpovídat zánik lidské civilizace na konkrétní datum je vždy riziko. Americký pastor Harold Camping ho podstoupil a rozptýlil řady vizionářů, kteří se netrefili.

Devětaosmdesátiletý Kaliforňan předpověděl konec světa na 21. květen na osmnáctou hodinu východoamerického času.

Na Times Square v centru New Yorku byl nachystaný s plakáty a výzvami přesně na tuto dobu jeden z jeho příznivců. Připravený, že „to“ přijde každým okamžikem. Nakonec zmatený odešel domů.

Islandský server visir.is později přišel s informací, že sopka Grímsvötn, která zpočátku hrozila zastavením letecké dopravy nad Evropou podobně loni jako její kolegyně, se probudila k životu přesně v sobotu v osmnáct hodin východoamerického času.

Tedy v okamžiku, na který Camping předpověděl konec světa, nebo přesněji začátek konce světa. Ten se podle odehraje formou několika silných zemětřeseních po celé planetě.

Grímsvötn rychle zeslábla, takže naděje vzaly za své. Někteří Campingovi stoupenci jsou teď v složité situaci, protože prodali své majetky a dali výpovědi v zaměstnání.

Série katastrof v posledních letech podle očekávání probouzí představivost apokalyptických scénáristů. Nejen těch filmových, ale i kazatelů a vykladačů Bible, jako je Camping.

Tsunami v jihovýchodní Asii na konci roku 2004, ničivá tornáda ve Spojených státech, zemětřesení na Haiti, požáry v Rusku, silné otřesy a tsunami v Japonsku, spojené s jadernou havárií.

Kdo chce, znamení blížícího se konce světa si v tom najde. Camping po 21. květnu oznámil, že Bůh tento den sestoupil na Zemi v duchovní rovině.

Datum konce, kdy svět zanikne v žáru a otřesech a „vše se roztaví“, stanovil na 21. říjen.

Příští rok 2012 bude nepochybně ve znamení údajného mayského proroctví o velké katastrofě a změně, i když Mayové sami říkají, že taková interpretace je nesmyslná a zkreslená.

Zdroj: aktualne.cz

Leave a Reply