Přežij v postapokalyptickém světě!

Military kurz Warrior Quest

Military kurz Warrior Quest

Čer 9, 2014

Internetová televize Stream.cz ve spolupráci s českou pobočkou International krav maga federation zahájila konkurz do nové reality show Operace Izrael. Vybírá tři fyzicky zdatné zájemce, kteří se zúčastní nejtvrdšího vojenského výcviku krav maga v Izraeli.

MIC

Novou reality show, která se odehraje z části v Čechách a z části v Izraeli, naváže Stream.cz na pořad Škola přežití. Zatímco první řada ukazuje využití praktik krav maga v konkrétních situacích každodenního života, plánované pokračování představí samotný výcvik tohoto bojové umění na jeho nejnáročnější úrovni.

Část tohoto speciálního komplexního výcviku běžně absolvují členové policejních oddílů, speciálních jednotek a armád po celém světě včetně všech složek Izraelských ozbrojených sil. Díky pořadu internetové televize Stream.cz nyní bude moci nahlédnout do zákulisí maximálně náročného výcviku krav magai široká veřejnost a na vlastní kůži se jej zkusí tři v konkurzu vybraní zájemci. Konkurz na tato volná tři místa je právě vypsán. Je třeba upozornit, že výběrově řízení bude velmi náročné a pečlivé. Cílem pečlivého výběru je zvýšit šanci, že účastnici celý kurz zvládnou. Přihlásit se přitom může každý, kdo mluví anglicky, má čistý trestní rejstřík a je fyzicky zdatný. Do kurzu budou vybráni dva muži a jedna žena. Zájemci mohou posílat své životopisy a motivační dopisy s fotografií na emailovou adresu kravmaga.konkurz@seznam.cz.Uzávěrka přihlášek je v pátek 13.června.

„Účastníky čeká desetidenní kurz vojenské sekce sebeobrany krav maga v terénu horkého podnebí Izraele. Výcvik povedou nejzkušenější instruktoři military krav maga, kteří za sebou mají bohatou kariéru v armádě. Mezi jinými např. prezident IKMF AviMoyal anebo IsraelCohen, jenž během své osmnáctileté kariéry velel protiteroristickému komandu, cvičil s Delta Force, strávil spoustu času v utajení v Gaze… Zkrátka lidi, kteří to všechno reálně zažili na vlastní kůži,“ vysvětluje Michal Otipka, ředitel české pobočky Internetional Krav MagaFederationa autor reality show.

Výherci konkurzu absolvují nejdříve intenzivní výcvik v Čechách (červenec) a poté speciální vojenský kurz krav maga v Izraeli (od 1. do 10. srpna). „Během jednoho dobrodružného léta získajíznalosti a dovednosti na špičkové úrovni, pro které běžný student cvičí a investuje několik let. Zažijí a uvidí to, o čem každý student krav maga sní,“ dodává Michal Otipka.

KONKURZ DO REALITY SHOW OPERACE IZRAEL

10 dní toho nejtvrdšího military výcviku krav maga přímo v Izraeli. Hledáme dva kluky a jednu holku. Přihlásit se může každý, kdo na to má.

PŘIHLÁŠKU

(mail s obsahem Vašeho životopisu, motivačního dopisu,- proč právě Vy byste s námi měli jet do Izraele, a vaši fotografii – ideálně v plavkách) zašlete na email kravmaga.konkurz@seznam.cz. Podmínkou pro zařazení do konkurzu je čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost a negativní postoj k extrémistickým ideologiím.
Uzávěrka je v pátek 13.června.

PRVNÍ KOLO KONKURZU

proběhne v neděli 22. června dopoledne. Na co a jak se máte připravit vám sdělíme emailem.

DRUHÉ KOLO KONKURZU

se bude konat v neděli 22. června odpoledne a postoupí do něj 12 nejlepších.

TŘETÍ KOLO KONKURZU

absolvuje už jen 6 účastníků. Ti absolvují čtyřdenní kurz krav maga od 1. do 4. července.

OPERACE IZRAEL

se zúčastní tři finalisté. I ti nejzdatnější si sáhnou na dno svých sil, ale bude to stát za to – čeká je trénink, který běžně absolvují jen profesionální vojáci a agenti tajných služeb, pod vedením nejlepších instruktorů Krav Maga na světě. Drsné podnebí a každodenní přesuny mezi tréninkovými lokacemi po celé Izraeli udělají z už tak drsného výcviku totální peklo a nezapomenutelný zážitek. Tohle letní dobrodružství navíc bude pro vybranou trojici úplně zdarma. Tak co, máš na to?!

 

INFO A ODKAZY:

www.facebook.com/operaceizrael

One comment

  1. Albert /

    Bolo súčasťou kurzu aj okupovanie cudzích krajín a kurz zotročovania ľudstva cez úroky?

Leave a Reply